ExPS s.r.o.

O nás

Kariéra

 

Junior program

 

Firma ExPS nabízí možnost osobního a profesního rozvoje pro absolventy středních i vysokých škol pod vedením našich zkušených kolegů. Nabídka sestává z možnosti práce na plný úvazek, nebo formou brigád při studiu na VŠ. V uplynulých letech jsme spolupracovali zejména se studenty ČVUT a VŠCHT, tito studenti u nás mimo jiné realizovali i jednu bakalářskou a tři diplomové práce.

 

Specialista průmyslové automatizace – junior

 

 

Senior program

 

Specialista průmyslové automatizace

Náplní práce Specialisty průmyslové automatizace je především konzultační a poradenská činnost, jednání se zákazníky, vypracování technických návrhů a nabídek, zodpovědnost za realizaci a vedení zakázek, konfigurace řídicích systémů, projektové zkoušky a uvedení do provozu.

 

Specialista IT technologií – informační systémy

Náplní práce Specialisty IT technologií je především konzultační a poradenská činnost v oboru sběr a zpracování dat, vypracování technických návrhů a nabídek, zodpovědnost za realizaci a vedení zakázek, konfigurace informačních systému a webových aplikací, uvedení do provozu a následná podpora nasazených řešení.

 

Zaujal Vás okruh činností, kterými se firma ExPS zabývá, přesto však žádná z nabízených pracovních pozic nebo umístění kanceláří nevystihuje Vaši představu o zaměstnání? Máte své vlastní vize a cíle, které chcete v životě realizovat? Chcete být za svou angažovanost, kvalitní práci a profesní úspěchy odpovídajícím způsobem ohodnoceni? Pak nás neváhejte kontaktovat!